Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak mitől lehet...

Mit csináljak mitől lehet hasmenésem?

Figyelt kérdés

ez a 4. nap hogy hasmenésem van,otthonról nem is merek nem is tudok kimozdulni.szinte olyan mintha vizet ürítenék a végbelemen keresztül.lázam nincs.iszok teát és már krumplit is csináltam.de nem használ.éjjel is arra kelek hogy mindjárt össze csinálom magam.fogytam is 1kg.

21/N


2010. nov. 15. 08:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Orvos, csak az segít. Ez már súlyos eset, valami vírust összeszedhettél.Vagy ételtől is lehet.
2010. nov. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem tudok kimozdulni,amint megeszek vmit,30 perc múlva már folyékony állapotban távozik is.Annyit érzek hogy kissé kivagyok száradva de próbálom pótolni a folyadék hiányt.
2010. nov. 15. 08:54
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez vírus, állítólag most megint felütötte a fejét, de pár éve is volt. Csak orvoshoz kellene menned, vagy hívd fel a háziorvost és hívd ki, ilyen helyzetekben kimennek házhoz.


Jobbulást!

2010. nov. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hívd ki a háziorvosod, biztosan ki fog menni. Ki ne száradj!Ez borzasztó. Nekem 3 éve calici vírusom volt. Egy éjszaka fogytam 4 kilót, rettenetesen megviselt.Én még hánytam is, meg........is!
2010. nov. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hívd ki az orvost!!!

De ne késlekedj,nehogy komoly baj legyen belőle!

Folyadékot fogyassz sokat,de ezt biztos te is tudod!

Egyébként tényleg van megint valami vírus!

Jobbulást!!!

2010. nov. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha Te nem tudsz orvoshoz menni, akkor az orvost hívd ki magadhoz, de mindenképpen orvosi segítségre van szükséged!!!!
2010. nov. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Tényleg hívd ki a dokit,mert a szomszédomnak is ugyanez volt,aztán kikötött a sűrgösségin infúzióval a karjában.Mellesleg tipikus tünete a hiperthireosisnak,vagyis a pajzsmirigy túlműködésnek

2010. nov. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
értem köszönöm,holnap reggel az első dolgom lesz orvoshoz menni,remélem nem fogom magam össze f..ni.
2010. nov. 15. 15:48
 9/9 A kérdező kommentje:
ma már csak kétszer volt,a doki nem tudott semmi konkrétat mondani mert nem mentem előbb.ő is vmi vírusra gondolt.azt mondta egyek sok krumplit meg kétszer sültet mert az megfogja a hasam.betartom és remélem nem kínlodok tovább
2010. nov. 16. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!