Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szűz vagyok, milyen vizsgálato...

Szűz vagyok, milyen vizsgálatokat fog csinálni a nőgyógyász?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ezeregy ilyen kérdés van, bocsi, de még soha nem voltam nőgyógyásznál.

19 éves vagyok és az utolsó 2 ciklusom nem volt oké. Az előző ciklusom felénél volt egy hét vérzésem a peteérés környékén, de nem volt erős, inkább csak pecsételő. Utána rá 2 hétre időben megjött, de a menstruációm sem volt rendes. Sokkal kevesebb volt, mint szokott, ráadásul a vér is darabos volt (a hosszával nem volt gond). Most járok az 51. nap környékén, de semmi jele annak, hogy megjönne. Egyébként egyre húzódott a ciklusom, az utolsó 4-5 már 35 helyett 38-42 napos volt.


A jövő héten megyek nőgyógyászhoz, milyen vizsgálatok csinál így, hogy szűz vagyok? Ugye nincs nagy baj?

Igazából nem is a vizsgálattól tartok, hanem inkább attól, hogy valami nagyobb baj van. :(


2010. nov. 13. 21:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja, és vezetem naptárban a ciklusaimat, ha elviszem, ugye nem néz "túlbuzgónak"?
2010. nov. 13. 21:20
 2/12 anonim ***** válasza:
úgy hallottam hogy szüzeknél a seggen keresztül vizsgál, de ha nem így van akkor nem szóltam
2010. nov. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nahát nekem is ilyesmi van mostanában, egyre kevesebb és tovább húzódik mire megjön.. de ezért nem megyek el nőgyógyászhoz, majd mondd el mi volt. Az első meg hülyeségeket beszél.
2010. nov. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Semmit sem fog csinálni. Menj nyugodtan. Orvoshoz mész, aki baj esetén segíteni tud. De szinte kizárt, hogy bajod van.
2010. nov. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

De tuti, hogy valami hormonbajom van, mert elkezdtem erősebben szőrösödni is.


Köszi a válaszokat, majd megírom, hogy mi volt.

2010. nov. 13. 22:47
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem beszél hülyeségeket az első, fenéken keresztül is megvizsgálhat.
2010. nov. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

én csütörtökön voltam dokinál,szüz vagyok,16.

elösször kerdezget egy picit hogy megismerjen,mivel elösször mentem.kerdezi hogy szedsz-e valami gyogyszereket,ha igen milyeneket,voltal-e operalva,van-e gyereked(mivel nemtudja hogy szüz vagy),azt kesöbb kerdezi meg,vagy meglássa.felülsz abba a szek felesegbe,elhelyeszkedsz,szetteszed labaid,kesztyüs kezzel szethuzza picit hogy belasson.nekem folyamatosan mondta hogy most mit csinal,s hogyan.nem feltem.nem fajt semmi.erdekes az volt hogy sokszor megkerdezte hogy voltam-e ferfival,mert nem hitt nekem,mondom neki h nem voltam meg pasival.szüz vagyok..csak meresztette a szemeit xD

kiderult h gombam van. :( adott receptet h vegyem ki a gyogyszertarbol..meg nem vettem ki..


üdv,egy 16éves csajszi :)

2010. nov. 14. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kedves 16 éves csajszi!

Csütörtök óta tudod, hogy gombád van, a kezedben a recept, és te még ki sem váltottad. Mire vársz? Gombaszüretre?

2010. nov. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2010. nov. 16. 10:36
 10/12 anonim ***** válasza:
Tudod nem azért meresztette az orvos a szemét, mert olyant még nem látott, hanem azért, mert a gomba nem magától lett ott. Gondolok arra, hogy valaki ott nyúlkált valamivel....Pl. koszos kézzel, vagy egyébbel. Ugye vágod :D
2010. nov. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!