Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez a puffadás és...

Mitől lehet ez a puffadás és enyhe görcsszerű nyilalló fájdalom?

Figyelt kérdés
Ez az első gyógyszermentes hónapom. Hétvégén kellene lennie a peteérésnek, de ez persze egyáltalán nem biztos, mivel nem tudom milyen hosszú lesz a ciklusom. Kb. három napja fájdogál az alhasam, puffadok, néha kicsit görcsölget is, és szélgörcseim is vannak. Fogalmam sincs, hogy ez összefügg-e azzal, hogy abbahagytam a gyógyszert, mert a szedése alatt nem volt ilyen gondom. Felfázva nem vagyok, mert azt tudnám, hiszen volt már máskor is. Nődokinál másfél hónapja voltam, minden ok. Egyedül a szélgörcs nem stimmel nekem, a többi esetleg lehet félidős fájás. Tapasztalt már valaki ilyet peteérés környékén? Vagy mitől lehet ez? Ja, és nem eszek puffasztóbb ételeket, mint előtte.
2009. jan. 9. 11:06
 1/1 anonim ***** válasza:
valószínű,hogy megváltozott a hormonális rendszered,és ez is okozhatja a görcsöket.de az is lehet,hogy az epéd nem bír vmi kaját.igyál kamilla teát napi 2 bögrével/filter,3 percig áztatva a leforrázott vízben-max 1hétig.
2009. jan. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!