Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Október 6-án jött meg először...

Október 6-án jött meg először azóta semmi, ez normális? Többi lent!

Figyelt kérdés
Október 6-án jött meg először a menzeszem.12 leszek decemberben.Az normális,hogy azóta semmi sincs?Tudom ilyenkor még rendszertelen,de akkor is.Tesi órán jött meg először.Anyukám azt mondta,hogy ez már biztos a menzeszem.De nem lehet hogy a szűzhártyám szakadt ki tesi alatt?De amúgy 5 napig tartott....Kérlek írjatok valamit!
2010. nov. 8. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális.

A szűzhártya nem vérzik 5 napig. Megjött az első, de ez jó idő, mire beáll. Van akinek 2 év múlva lesz csak rendszeres. Legyen nálad mindig betét a táskában, mert valószínű, hogy váratlanul fog megjönni a következő.

2010. nov. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszi,megnyugodtam.de azért még kérek válaszokat!
2010. nov. 8. 14:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, normális. 2-3 év is eltelhet, mire rendszeres lesz a menstruációd. Ha a szűzhártyád szakadt volna ki, akkor az nem vérzik 5 napig.
2010. nov. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bizony nagy lány lettél. És nyugi semmi vész ha most késik, vagy nem is jön meg pár hónapig. Én 14 voltam amikor először megjött, és egészen 23 éves koromig nem volt napra pontos,(+-5 napokkal volt eltolódva) akkor is csak fogamzásgátlóval állt be.

De tényleg nyugi, és hallgass arra a válaszolóra aki írta, h mindig legyen nálad betét, mert sose lehet tudni.

2010. nov. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Figyi, amikor nekem először megjött, akkor majdnem 1 évig nem volt, utána állt csak be. Adj időőt a testednek.
2010. nov. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Betét az előtt is volt nálam mikor megjött.Köszi a válaszokat,csak ideges vagyok,hogy ha a suliba jön meg akkor én nem nagyon járok wc-re és félek,hogy átázok,mert amikor megjött akkor se éreztem,csak azt hogy valami "belepottyant a bugyimba".Köszi a válaszokat!
2010. nov. 8. 16:41
 7/8 anonim ***** válasza:

Szija.

Ugyanígy vagyok ahogy te.Vagyis hasonlóan.Én januárban menstruáltam először akkor utána kimaradt 3 hónap.Utána viszonylag rendesen jött meg és július óta 2 havonta.A legutolsó október 7-én volt azóta semmi.Szerintem normális,hogy ennyire ingadozik még neked,nyugi. :)

12/L

2010. nov. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi,köszi,köszi!!
2010. nov. 9. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!