Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombára kaptam Augmentin...

Hüvelygombára kaptam Augmentin Duo 1 G Filmtablettát.14 db van egy csomagban. Veszélyes?

Figyelt kérdés
Doki nem mondott semmit, de gondolom bekell szedni mind a 14-et. Azt mondják ez az egyik legerősebb antibiotikum, mert elég sok mindenre hat... Lehet bajom belőle?
2009. jan. 8. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi itt nem fogjuk felülbírálni az orvos döntését, ha ezt adta rá, akkor nyilván nem véletlenül. Minden gyógyszernek lehetnek mellékhatásai, de ezek átmenetiek, vagy leginkább csak akkor jelentkeznek, ha nem rendeltetésszerűen szeded. Ha nem mondta az orvos, hogy kell szedni, akkor végig kell szedni amennyi a dobozban van. Bővebb információt találsz a betegtájékoztatóban.
2009. jan. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

SZia!


Az augmentin antibiotikum, biztosan nem gombára írta fel, arra nizoral, diflucan, stb. szerek alkalmasak. (Antibiotikum-baktérium ellen, antimikotikum-gomba ellen.)A gyógyszerre rá kellett írniuk az adagolást, eleve a recepten is szerepelnie kellett.

2009. jan. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos indokoltan írta a doki, ha a hüvely pH-ért aggódsz (jogosan), akkor szedjél probiotikumot (tele van a TV reklámokkal) és ha befejezted az Augmentint, kivársz 10 napot, annyi idő alatt ürül ki az antibiotikum a szervezetből, csinálj egy tejsavas kúp kúrát, patikában vény nélkül lehet kapni. Így a kiölt természetes védekezés helyreáll.
2009. jan. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm ezt a torkára kapta...
2009. jan. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elég sok bajra jó.
2009. jan. 12. 16:41
 6/8 anonim válasza:
Én fogorvos utáni gyulladás kezelésére kaptam :)
2009. jan. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor kicseszett velem a nődoki?
2009. jan. 26. 15:06
 8/8 anonim válasza:
Nem múló lázzal mentem az ügyeletre, azt sem tudták mi bajom de ezt írták fel és kegyetlenül odavágta a gyomrom...
2010. dec. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!