Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelykúpot hogy kell használni?

Hüvelykúpot hogy kell használni?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy meddig kellene felnyomjam? Sose használtam. Valamint viszonylag hosszú körmeim vannak azzal sikerülhet, vagy szedjem le valamelyik ujjamról esetleg?
ma 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Köröm nem gond, de alaposan moss kezet előtte (körmöd meg gondolom alapból ápolt).


Fekve kell, vagy guggolva. Fekve jobb szerintem, mivel utána amúgy is érdemes egy fél órát fekve maradni, hogy a hatóanyag jobban felszívódhasson.


Kb. egy ujjnyit nyomod fel, de hidd el, érezni fogod, meddig megy fel a kúp.

ma 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mintha tampont tennél fel. Teljesen nyomd fel az ujjjaddal. De egyébként célszerű elolvasni a betegtájékoztatót.
ma 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ez a kabay gyógyszertárnak valami saját készítménye és nincsen hozzá semmi betegtájékoztató, azért írtam ide ki a kérdést.
ma 16:50
 4/7 A kérdező kommentje:
Valamint az nehezítő körülmény lehet, hogy nagyon sokat kell pisilni járnom ha iszok ha nem este egyszer legalább ki kell menjek, de van hogy kétszer háromszor is.
ma 16:52
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Este tedd fel a kúpot, feküdj le aludni, pár óra múlva ha kimész pisilni, nem gond, addigra a nagyja felszívódik.


Mondjuk a 2-3 pisilés éjjelente gond. Nekem orvos mondta, hogy éjjelente 1 pisilés normális, egészséges. Ha valaki éjjel többször megy ki pisilni, az baj, betegségre utalhat, cukorbetegség stb. Tudom, le leszek pontozva, de segítő szándékból írom.

ma 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Eszem ágában sincs lepontozni, ha azt rám értetted.

Én is gondoltam már rá, hogy valami baj is lehet, de néha meg elmúlik és egyszer sem járok ki, de szerintem utána járok majd mitől lehet. Vesekövem volt még két éve, lehet megint az lehet, nem tudom.

ma 17:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Másik válaszoló vagyok. Én nemrég néztem egy videót amiben arról beszéltek hogy alvás közben már 1 pisilés miatti ébredés is alvászavarnak minősül és érdemes foglalkozni ezzel a problémával. Egyébként a patikában is nyugodtan kérdezd meg máskor hogy hogyan kell használni az adott gyógyszert. Ha nincs hozzá betegtájékoztató. :)
ma 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!