Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Magán nődoki vagy szakrendelő?

Magán nődoki vagy szakrendelő?

Figyelt kérdés
Szerintettek melyik a jobb? Ti melyiket ajánlátok?
ma 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
csakis magán
ma 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 qborka ***** válasza:
57%
Nem ezen mùlik ...
ma 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Maganszakrendeles.
ma 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mi a különbség a kettő között?
ma 14:03
 5/5 anonim ***** válasza:
25%

nálunk magán:elmondhatod mi a bajod, megvizsgál, nem csak rád néz 2 perc alatt és kb ruha nélkül rugdosnak is ki mert ott a következő, kérdezhetsz és meg is válaszolják a kérdéseidet, nem kell 2-3 órát várakozni


állami:bunkó nőgyógyászok bunkó asszisztensek, kb meg se vizsgál csak lealáz, és hiába van időpontod(amire 2-4 hetet is várhatsz) akkor is órás csúszások vannak, és ami nekem a legdurvább volt, ahol felálltam és eljöttem, hogy az előttem lévő csaj után a doki nem cserélt kesztyűt már abban volt mikor bementem(kb fél perc szünet se volt kettőnk között)és azzal a kesztyűs kézzel akart hozzám nyúlni

ma 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!