Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canesten Kombi vélemény?

Canesten Kombi vélemény?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele, hogy a candida gombás fertőzésre van.

Aki használta ennek a kezelésére bevált?

Meg annyi még, hogy az első kúpot nem este, hanem délután helyeztem fel. A másodikat mindenképp este fogom már, lefekvés előtt. De az első így hat, vagy feleslegesen tettem fel?



ma 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem folyt ki azonnal, akkor hathatott. Nekem mindig segített, de csak lefekvéskor alkalmaztam és a krémmel együtt.
ma 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem vált be egyáltalán :( amíg 3 db-os volt, addig jó volt. De ez az 1 tablettás nem vált be.

Helyette a gynoxint használom alkalomadtán.

ma 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jaj most olvasom, hogy ez a sima combi, nem a combi uno. Az viszont hatott mindig.
ma 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!☺️

Nagyon remélem, hogy hatni fog.

Nem folyt ki egyébként tegnap, meg nagyrészt utána már csak feküdtem, és pihentem, miután feltettem.

ma 13:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg gombád van, akkor használni fog. Nincs értelme napközben felrakni, mert feküdni kell vele, hogy felszívódjon a hatóanyag.
ma 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!