Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 éves vagyok. Anyukám nem...

16 éves vagyok. Anyukám nem akar elvinni nőgyógyászhoz. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje fehér folyásom van, nem gombás fertőzés, Canesten nem használt rá. Valószínűleg bakteriális fertőzés. El szeretnék menni nőgyógyászhoz. Anyukámnak már elmondtam, de nem csinál semmit. Tudtok ajánlani ingyenes nőgyógyászati vizsgálatot Budapesten? Nagyon fontos lenne.
2010. nov. 4. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Bemész az SZTK-ba és megkérdezed.
2010. nov. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16 évesen neked mindenhol ingyenes a egészségházban.Nyugodtan menj el egyedül,nem fognak kidobni..16 évesen már mehetsz a felnőtt nőgyógyászhoz is..
2010. nov. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
madarászba is mehetsz, legalábbis én 3 éve ott voltam (18 alatt voltam akkor még), és ott akkor egy nagyon kedves nő nőgyógyász volt, ajánlani tudom. :)
2010. nov. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

én a Heim Pálba járok és nagyon aranyos a doktornő és tényleg odafigyel,hogy minden rendben legyen.


itt van az elérhetősége: [link]

2010. nov. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

simán elmehetsz már egyedül is, nem kell oda anyuka. hol laksz Budapesten? amúgy én ide járok: www.blesz.hu

5. kerület. nagyon igényes sztk, ingyenes és kedvesek a nőgyógyászok.

2010. nov. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A fehér folyás normális folyamat,a hüvely tisztulását szoláglja,menstruáció után,valahol már előtt megszokott jeleni,akkor van gond,ha csíp,vagy nagyon sűrű,megváltozik az állaga,szaga,egyébként normális dolog.


De elmehetsz egyedül vagy barátnővel is oda,kinnt majd megvár,ha szűz vagy akkor közöld a dokival.A vizsgálat nem kellemes,de ki lehet bírni.

2010. nov. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!