Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős vérzés, fájdalom nélkül....

Erős vérzés, fájdalom nélkül. Mi állhat a háttérben?

Figyelt kérdés
Létezik, hogy normális az a menstruáció, ami nagyon erős, de soha semmilyen fájdalommal nem jár vagy ez mindenképpen valami bajt jelez?
tegnap 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Normális
tegnap 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%
Tul sok hust eszel. Kiserleteztem vele
tegnap 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen volt. Soha nem görcsöltem, de iszonyú mennyiségű volt.
tegnap 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is ilyen, ez teljesen normális. Nem mindenkinek görcsöl. Én csak fáradt és ideges vagyok ilyenkor. Nekem sosem görcsöl, ezért sajnálom, de nem igazán tudom megérteni azokat akik nagyon szenvednek. (persze tudom hogy nekik ez rettenetes, de én el sem tudom képzelni hogy milyen)
tegnap 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hú ez megnyugtató, a háziorvosom ilyesztett meg (új és alaposan kikérdezett, a menstruációmról is) és szerinte mindenképpen kóros.
tegnap 21:31
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy normális.


Nekem ilyen. 8-9 napos, a 6. napig éjszakai betétet használok.


Ilyen anyám volt főnökének, az egyik szomszédomnak és a háziorvosom asszisztensének is.


Én csak gyógyszert kaptam (Exacyl Dicinone). Valaki Mirena spirált, valakinek a méhét is kivették már.


Ez alkati dolog. Nekem 12 éves koromtól ilyen. Első perctől.


Folyamatosan járok nőgyógyászhoz. Normális. Sajnos.

tegnap 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

5!


Akkor nem nagyon ért hozzá.

tegnap 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!