Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már nem olyan göndör a hajam,...

Már nem olyan göndör a hajam, hullik a hajam, nőtt a mellem, fáj a petefészkem. Lehet bármilyen összefüggés?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, mintha azóta lenne ez, mióta van párom. Nem hiszem, hogy ennek köze lehet hozzá, hisz még szűz vagyok, viszont azóta tapasztalom ezeket. Korábban nagyon göndör volt a hajam, de már csak hullámos, 2 nap múlva pedig még hullám is alig van benne. Iszonyatosan el kezdett hullani. Nőtt a mellem is. C-s a méretem, de mikor épp megvan, akkor D-s melltartót hordok, viszont most már kicsi a C, és akkor is D-s kell, mikor már nem menstruálok. Legutóbb mikor megvolt, minden nap nyilalt a petefészkem.

tegnap 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
37%

Az orvos válaszol. Szólj anyukádnak, elvisz orvoshoz.


16 éven alul tilos ide regisztrálni. 13 évesnek ilyenkor már ágyban a helye.

tegnap 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elmúltam 18
tegnap 21:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Az erős hajhullás betegségre utalhat, irány az orvos!


Lehet, hogy pajzsmirigy betegség, vagy hormonális probléma, gyulladásos góc (például fogaid alatt), erős vitaminhiány stb.


Első körben irány egy endokrinológus (ez az orvos neve), részletes vérvétel és vizsgálat. Ezzel párhuzamosan fogászati kivizsgálás, panoráma röntgen.


Ugye tudod, hogy a haj 3-6 hónap, mire javul? Mielőbb vizsgáltasd ki magad, ha megvan a betegség (ha van), azt kezelni kell, utána hónapok lesznek, mire javulni fog a hajad.


Hidd el, saját bőrömön tapasztaltam, már kopaszodó csík volt a hajamban, mire egy endokrinológus diagnosztizálta, mi a gond (fogászaton is voltam, negatív lett). Kaptam rá gyógyszert. Utána hónapokig tartott, mire visszanőtt a kihullott haj, utáltam a lassan telő időt.

tegnap 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!