Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tapasztalt valaki ilyet?

Tapasztalt valaki ilyet?

Figyelt kérdés

Először is elfogok menni orvoshoz,de az időpontig még van időm, hiába magán úton megyek.


Szóval néhány napja szúr a bal oldalam, először azt hittem a beleimmel lehet valami, de ahogy kitapintom, a bal oldali petefészekem fáj. Egyik este már aludni de tudtam mert fekve a lábam is fájt miatta, és nagyon megijedtem. Néhány hete volt egy felfázásom, arra kaptam gyógyszert, arra gondoltam esetleg ráment a petefészekemre. A napokban enyhült a fájdalom és két nap késéssel megjött a menzeszem is, de még mindig fájdogal a bal oldalam. Nagyon bepanikoltam hogy biztosan daganatos vagyok. Voltam vérvételen, ott nem találtak gyulladást ... szerintetek?


28/L



tegnap 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sziia nekem is hasonló van.

Nekem elsőnek a bal petefészkem fele fájt. Mostmár a bal bordám alatt érzek szúrkáló meg ilyen furcsa érzést. Holnap megyek hasi és kismedencei uhra

tegnap 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!


Megírnád, hogy mit mondtak esetleg ha publikus? :) remélem minden rendben lesz!

tegnap 11:58
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze írok majd holnap:) eddig én nem voltam dokinál ezzel magánba kértem uhra időpontot . 31éves nő vagyok
tegnap 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!