Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen krémet vegyek intim...

Milyen krémet vegyek intim fertőzésre?

Figyelt kérdés

Természetesen bejelentkeztem orvoshoz, de sajnos több hétre kaptam időpontot, nem szeretnék addig szenvedni.

Beteg voltam, szóval valószínűleg az antibiotikum kúra lehet a ludas, hogy bántott "odalent" valami olyat is, amit nem kellett volna. A húgyúti résznél kezdődött, érzékeny, ki van pirosodva, mostanra már a hüvelyi rész is, olyan jellegű fájdalmaim vannak, mintha ki lenne sebesedve, de nem látok rajta kiütést vagy ilyesmi. Ha erősen dörzsölöm meg wc papírral, akkor vérzik is.

Jobb híján Canestent kentem rá (az mindig van az otthoni patikában), de borzasztóan csípi. Meg szerintem ez nem is gomba, de nyilván nem vagyok orvos.

Más hüvelykrémekkel nemigen vagyok tisztában, szerencsére nem sűrűn van szükségem ilyesmire.


Tudtok ajánlani valamilyen recept nélküli krémet, amivel érdemes lehet megpróbálkoznom?


okt. 11. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:
37%

Pl. gynoxin.

De akut esetet fogadnak időpont nélkül is.

okt. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Felfázásra a háziorvos is írhat antibiotikumot. A patikában zsírosabb popsikenőcs vagy Bepanthen, ami segíthet a hámsérüléseknek regenerálódni. Akut problémával a területileg illetékes nőgyógyász is fogad időpont nélkül.
okt. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2, Leírtam, hogy az antibiotikum okozta, akkor szerinted másik antibiotikum a megoldás..?
okt. 11. 11:08
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
A Gynoxint megpróbálhatod, de ha már olyan mértékű a gyulladás, szövetkárosodás, akkor az kevés lesz. Menj el a háziorvosodhoz és kérjél tőle sürgős beutalót a nőgyógyászatra vagy a bőrgyógyászatra, ha másképp nem fogadnak előbb!
okt. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
3: Te írtad, hogy szerinted nem gomba. Úgy egyébként azért van sokféle antibiotikum, mert másféle fertőzésekre hatásosak. Sőt, van olyan is, amikor ugyanarra a fertőzésre is másikkal is kell próbálkozni, mert éppen arra rezisztens, amit elsőnek szedtél.
okt. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk kisvárosban amúgy nem fogadnak akut problémával időpont nélkül. Többször tapasztaltam sajnos, elzavarnak, aztán pár hétre rá lenne időpont. De sajnos a magánt ugyanúgy nem érdekli hogy most van baja az embernek, az is hetek múlva adott. Azt mondták arra vannak addig a vény nélküli szerek.
okt. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6, Köszi, te legalább érted, még ha tanácsot nem is tudsz adni. Vicc, hogy direkt leírtam, hogy MEGYEK ORVOSHOZ, amint fogad, erre az összes válasz az, hogy menjek orvoshoz.


5, Tudod, mit csinál az antibiotikum? Mert nemcsak a rossz dolgokat nyírja ki a szervezetben, hanem a jókat is. Ezért kell hozzá a probiotikum is, hogy ne foss. És ez kérlek típustól meg márkától teljesen független.

Én most sajnos úgy jártam, hogy nemcsak a bélrendszeremet, hanem az intimflórámat is tönkretette. Van ilyen, bizonyára nem csak velem. Ha erre még egy antibiotikumot ráküldenék, csak tetézném a bajt. Ezért kértem tanácsot, de szokás szerint feleslegesen.


Egyetlen ajánlást kaptam a válaszokban, ami válasz a kérdésemre, azt köszönöm!

okt. 12. 11:31
 8/8 anonim ***** válasza:
7: Ha a Gynoxint köszönöd, akkor gombaellenes gyógyszert köszönsz. Habár a Canesten is az. Ezek sem veszélytelenek, de cserébe teljesen hatástalanok, ha nem gomba okozza a panaszaidat, professzor asszonyság.
okt. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!