Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció késése?

Menstruáció késése?

Figyelt kérdés
4 napja késik a menstruációm, a barátommal semmi olyat nem csináltunk, amitől teherbe eshettem volna. Fájnak a melleim, fáradt vagyok.

okt. 11. 08:01
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Hány éves vagy? Ha 19 év alatti, akkor meg be sem allt
okt. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

*állt a menstruációd, nincs miért aggódni.


4 nap késés nem késés. Sőt, évente egyszer az is normális, ha teljesen elmarad a menstruáció.

okt. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok.
okt. 11. 08:48
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor teljesen normális, ne aggódj. 19 korodig simán lehet olyan, hogy néha 26-28 napos a ciklus. Majd 30-34. Majd 25. Majd megint 30 naposak stb.


19 éves korodra fog beállni, például 27-30 naposra, de ez egyéni. Szinte senkinek sincs tankönyvi 28 napos ciklusa. Felnőttként is normális lesz 2-4 nap eltérés, ne aggódj.


(És persze mindig védekezzetek a barátoddal, az nagyon fontos. Ha majd együttlétre kerül sor. Minden egyes együttlétnél kötelező a védekezés.)

okt. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még mindig nem jött meg, kezdek félni. Már 1 hete meg kellett, hogy jöjjön.
okt. 14. 09:16
 6/7 anonim válasza:
100%
Barátnőmnek is volt, hogy késett kb egy hetet, de végül megjött neki. Ő akkor 20volt.
okt. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92%
Ha védekeztetek és nem hatolt be gumi nélkül egyszer sem akkor nincs mitől félned.
okt. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!