Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor menjek nőgyógyászhoz?

Mikor menjek nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
4. napja késik a menzeszem. Tegnap csináltam X epil tesztet, negatív volt. Holnap is csinálok egyet reggeli vizeletből. De ha az is negatív, és mégsem jön meg, akkor ti mennyi idő múlva mennétek el orvoshoz, hogy megnézze mi lehet az oka? Eddig világ életemben óramű pontossággal jött meg, 3 alkalmat leszámítva (3 gyerekem van).

ma 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megvárnám a következő hónapot, ha akkor sem jönne meg, csak akkor mennék. Maradt már ki egy hónapom, pedig még nem szültem, nem is fogok.
ma 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja elég lenne következő hónapban, de én annyira parás vagyok hogy mennék minél előbb saját magam megnyugtatása végett. Szóval ahogy Te érzed
ma 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kb 2 hete voltam orvosnál, szóval komoly baj nem lehet szerintem. Akkor minden rendben volt.
ma 15:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Felnőtt nő esetén 3 hónapos vérzéskimaradás után szükséges orvosi vizsgálat.
ma 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!