Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló végigszedett 21...

Sansastarkk kérdése:

Fogamzásgátló végigszedett 21 aktiv tablettája után, meddig normális várni a menzeszre a 7 hormonmentes napon?

Figyelt kérdés

Most szedek eletemben eloszor.

2 napja hagytam abba a hormonosat, egyelore semmi...olvastam olyanokat, hogy az elso nehany honapban, meg lehet nemi elteres.

Csak megis mi meg a normalis? Ha 3-5.napon jon meg a tabi utan?

Ha eltelik par honap, akkor mindig ugyanannyi idon belul jon majd meg?


(Terhes nem lehetek elvileg, hasznalunk kiegeszito vedekezesi modszert)


Koszonom, ha valaszoltok!


tegnap 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csütörtökön kezdtem el szedni anno, tehát mindig szerdán vettem be a levél utolsó szemét. Mindig vasárnap reggel jött meg, szóval a 4. Napra és csütörtökön volt az utolsó napom, amikor be kellett venni megint az első tablettát. Lehet, hogy neked még később jön még, és mondjuk csak ,3 napig fog tartani. Ahány ember, annyi féle, szóval ne aggódj. Az elején az is normális, ha a levél alatt pecsételsz.
tegnap 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én vasárnap hagytam abba anno mindig a levelet és pénteken jött meg.
tegnap 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
A megvonásos vérzésnek a 7 napos szünet EGYIK napján kell kezdődnie. Tehát kezdődhet akkor is amikor már az utolsó placebot szeded.
tegnap 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A szünet MINDIG 7 nap, nem kell semmire várni, a 8. napon kezdeni kell a következö levéllel
tegnap 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom a valaszokat!<3

Akkor megnyugodok egyelore:)

tegnap 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!