Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hol vannak államilag finanszír...

Hol vannak államilag finanszírozott meddőségi központok ? Aki volt mi a menete ? Segített e? Mennyi idő volt ?

Figyelt kérdés
ma 14:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Győr, Tapolca, Kaposvár, Pécs, Szeged, Debrecen és Budapesten több is.


Telefonálni kell és adnak időpontot, intézmenyenként eltérő, hogy mikorra. Talám Debrecenről, és Szegedről hallottam, hogy nagyon lassú, meg Pesten a SOTE ARC és a Forgách is lassú. (fél év az első konzultáció)

Tapolca, Kaposvár gyors. (Nem azért gyors, mert rosszabb, hanem több orvos van és nyilván kevesebb a páciens, mint Pesten)


Tapolcán telefonáltam, egy hónap múlva kaptunk időpontot, rá egy hónappal kezdték is volna a lombikot, de lett egy spontán kémiai terhességem. Utána csak fél évvel később mentem vissza, a lombik nem sikerült, volt egy endometriózis műtétem utána pedig még a következő beültetés előtt spontán terhes lettem. Segíteni igazából az segített hogy megállapították a problémákat, azok kezelve lettek és így terhes lettem.

ma 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!