Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meddig tart átlagosan a...

Meddig tart átlagosan a menstruáció?

Figyelt kérdés
nekem már az 5. napja van meg első két nap gyenge volt. Ritka az ilyen hogy az 5. nap még megvan más is volt így már?
ma 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Általában 5-7 nap a normális. Nyilván függ ez attól is, hogy szültél már vagy nem, mert ha igen ez az időszak változhat.
ma 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
3-8 napig normális, a ciklus 28-40 napra.
ma 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Ez még tök normális, de persze mindenkinek más lehet, de ez bizonyos dolgok hatására is változhat. Mindenesetre nem kell semmi rosszra gondolni, az hogy most egyszer több ideig meg van mint általában, az nem jelent magában semmi problémát, csak figyelj oda, meg hogy a következők hogyan alakulnak.
ma 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szerintem az idő miatt van. De az első két nap meg nagyon gyenge volt
ma 13:27
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Most ez így alakult.
ma 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%
Nekem 7-8 napig szokott tartani, abból az utolsó 2 nap általában barnázás szokott már csak lenni.
ma 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!