Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
A menzeszem mindig késik, olyan is volt, hogy 6 napot. De soha nem jött idejében. Ezt nagyjából megszoktam, úgy gondoltam, hogy átállt valahogy. Viszont a nyáron mindig hamarabb jött, mint amikor vártam. Eddig a ciklusom olyan 29-35 napos volt, most 25-28. Ez a 25 nap a mostani rekord, ugyanis ma jött meg a leghamarabb. Vajon ez normális, hogy "sokkal" hamarabb jön mint eddig? Nem másért, csak 5 évig így be volt állva, addig normálisan 28 napra jott egy évig. (15 éves koromig, 4 évesen állt be pontosan, 13 évesen kezdodott) Annyi, az elmúlt 2 és fél hétben sokat stresszeltem. A nyár elején is rengeteget. De úgy olvastam, az a peteérést még eltolja, nem előrehozza. Szerintetek? 20/N
ma 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem előbb vagy később jön meg, hanem a te ciklusod nem a nagykönyvi 28 napos - ahogyan a nők többségének nem az. Kicsit utána kéne olvasnod.

A 10 nap ingadozás kicsit necces, de még mindig nagyon fiatal vagy, beállhat.

ma 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Ennyi ingadozás belefér egyes élethelyzetekben.
ma 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan, hogy 1 héttel hamarabb jött meg, olyan is, hogy késett 9 napot. Nem vagyunk gépek, hogy pontos legyen. 21 és 35 nap közötti ciklus normális. És a stressztől is késhet. Ahogy írtam, nálam is előfordul, pedig 24 éves vagyok.🙂
ma 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A ciklusok között maximum 9 nap eltérés teljesen normális, szabályosnak tekinthető.
ma 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!