Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy regényrészletet írok,...

Egy regényrészletet írok, ahol a nőnek erős menstruációs fájdalmai vannak. Reális ez a leírás szerintetek, csinálnátok ezt? "felnyögött és az öklét belenyomta mélyen a hasába"

Figyelt kérdés

ma 00:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tudom, hogy milyen mozdulatot akarsz leírni, de nekem ennél a leírásnál inkább az jut eszembe, hogy valaki konkrétan hason vágja magát ököllel. Szóval át kellene írni. Alapvetően van olyan, hogy odaszorítok, mert az enyhít a fájdalmon, de a szavak nekem nem ezt hozzák le.
ma 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Én biztos nem, és szerintem senki nem nyomja mélyen az öklét a hasába. Egyébként azt kivitelzni hogyan kell? :)

A felnyögés sem igazán jó. Felnyögni hirtelen, rövid ideig tartó fájdalomnál szokás, a mensis fájdalom pedig folyamatosan alakul ki és tartós. Tehát nem nyögünk fel.

ma 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A felnyögés az jó, ha hirtelen belehasít az emberbe a görcs, akkor megesik, hogy nyöszörög. Velem már fordult elő.

Én inkább valami olyasmit írnék a mondat második felére, hogy "ökölbe szorított kezét a hasára szorította", vagy ilyesmi, ez a "hasába nyomta" kifejezés semmiképp sem jó, hiába értem, mit szeretnél kifejezni. Én az öklözést teljesen elfelejteném a helyedben (próbáld meg az öklödet a hasadra szorítani, kellemetlen lesz minden női gond nélkül is), a nyitott tenyér hasra szorítása reálisabb, mikor az ember lánya úgy érzi, mintha ki akarnának szakadni a belső szervei a görcstől, és ezzel visszatarthatná. Használhatod még azt a képet, hogy magzatpózba görnyed, átkarolja magát; ha otthoni környezetben van, és nem utcai jelenet, akkor a forró vizes palack odaszorítása/hasához ölelése is tipikus.

ma 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokadszor kérdezed, sokadszor írjuk, hogy baromság.
ma 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!