Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van még olyan nő, akinek a...

Van még olyan nő, akinek a vizelet csepegésre bevált a sima (éjszakai) egészségügyi betét is, nem kellett inkontinencia betétet venni?

Figyelt kérdés

csak szoktam látni másoktól, hogy kérdezik, hogy jó-e, és mindenki azt javasolja, hogy inkontinencia betétet vegyen. nekem is néha kijön pár csepp (pisilések után), és mégis tudom használni Libresse betéttel, éjszakai fajtával, amit a menstruációhoz is kell használni. Ez normális?

Kíváncsi vagyok, kérdezem, hogy van még más is, akinek bevált az apró bepisilésre a menstruációs betét is, nem kellett Tena Lady-t, meg hasonlókat venni? Vagy csak én vagyok egyedül ilyen? Mennyire OK, hogy elég ez is?

Akinek van még inkontineciája, próbálta egészségügyi betéttel is, vagy eleve inkontinencia betétet vett?



ma 14:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Eleve inkontinencia betetet vettem. Nem hasznalok par csepp vizeletert egy egesz szarnyas betetet, vizeleninkontinenciasoknak valo tisztasagi betetet hasznalok (micro meretut). Ez "szagtalanit" es azonnal felszivja a vizeletet. A sima betetbe csak beleizzadok+hamarabb bebudosodik.
ma 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!