Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Zuhanyzás közben forró vízzel...

Zuhanyzás közben forró vízzel megégettem az intim területeimet. Hogyan enyhítsem az égést? 25L

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek forró vízben zuhanyozni, ami már gőzöl. Az én testem bírni szokta, persze van hogy már sok és lejjebb kapcsolom. Ma zuhanyzás közben a tusfürdőt forró vízzel mostam le magamról, beleértve az intim területet is, sőt mivel oda több lemosó folyadék került ezért még kicsit szét is húztam közben, hogy biztos kijöjjön és úgy ment rá a víz. Ami az egészre még pluszban rájön, hogy erős víz nyomással fürödtem. Na azóta ég odalent, a hüvelybemenetnél kissé megduzzadt és piros. Mit csináljak, hogyan enyhítsem a panaszokat? Sajnos nem kamu a kérdés, tudom hülyeséget csináltam, többet biztos nem fogok ilyen melegben fürdeni és tudom, hogy ennyire tisztítani sem kell odalent...

szept. 17. 21:37
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és most fáj a pisilés is.
szept. 17. 21:38
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
de mi köze a korodnak a kérdéshez?
szept. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Én bekenném kék nívea krémmel.
szept. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
Irix spray, mint égési sérülésre.
szept. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Frissen vágott Aloe Verával kend be.
szept. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Körömvirág kenőcs?
szept. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A körömvirág kenőcs nem rossz, de nem mindegy milyen, mert van amelyik az intim helyen csípős érzést okoz.


Azért ajánlom ezt a fajtát, mert fehér vazelint tartalmaz, és nem okoz irritációt intim helyen sem. Nem mellesleg a körömvirág gyulladás csökkentő: (Csak a DM-ben kapható, mert sajátmárkás termék)


[link]


Az Aloe Vera valóban jó az égésre, gyulladás csökkentő, de nem tudom, hogy intim részekre használható-e?

szept. 18. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Aloe gél.
szept. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én amikor így jártam akkor fájt utána az is, amikor a párom korálisan elégített, úgyhogy bekentem ehető masszázsolajjal. Azóta nincs ilyen problémánk
okt. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Esetleg Bepanthen vagy Sudocrem. Utóbbi picit drága, de megéri, és sokáig elég, ha vékonyan kened
okt. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!