Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A kehellyel vagy menstruációs...

A kehellyel vagy menstruációs bugyival volt walakinek rossz/negatív tapasztalata, ami miatt inkább visszaváltott egyszer használatos eszközökre?

Figyelt kérdés
Mi volt a probléma a kehellyel, vagy a mensibugyival, ami miatt "feladtátok" hogy újrahasználható termékeket használjatok?

szept. 13. 08:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul tettem fel egyszer a kelyhet es keresztbe fordult bennem. En olyan fajdalmat meg eletemben nem ereztem, vagyis de, ereztem mert szultem is, a vajudashoz egeszen hasonlo volt 🤣

Azota se mertem vele probalkozni.

De egyebkent se volt annyira kenyelmes, amikor jol tettem fel, valoszinuleg nekem mas tipus kellene, tul nagynak ereztem. De mar nem is akarok vele probalkozni.

Moshato beteteket viszont szoktam hasznalni, itthon. De nekem nem komfortos hazon kivul egyszeruen. Bugyit meg nem probaltam, de szemezek vele, csak ott is a cserevel van a bajom, mert munkahelyen nalunk nagyon pici a wc, meg se tudom oldani hogy ott levetkozzek, bevigyem a taskam, belerakjam zacskoval a bugyit/betetet es stb.

Szoval nem olyanok a korulmenyek, na.

szept. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Kehely kivétele annyira borzasztó, hogy az első pár próbálkozás után kb két évig nem használtam inkább.

Aztán újrakezdtem, mert azon a napi 5 percen kívül annyival kényelmesebb mint bármi más.. de a kivétel azóta is borzalmas.

szept. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A kivétele szar, plusz ha nincs lehetőség normálisan kimosni, akkor ciki, úgyhogy inkább tampon. Nem érdekel, hogy egyszer használatos.
szept. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mensibugyit imádom. De barátnőmnek olyan a vérzese hogy egyszerre jön nagyon sok aztán semmi. És olyan gyorsan nem tudta felszívni a bugyi
szept. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kehelyből kipróbáltam vagy 4 fajtát, mire meglett az igazi. Jobban mondva elsőre is meglett, csak bénáztam. Akkor egy időre megint visszatértem az eldobhatós dolgokra, de aztán megtanultam a kehely használatát, azóta is csak az van :)
szept. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Először egy olcsóbbat vettem a drogériában...sajnos mindig szivárgott, de az is lehet, hogy én voltam béna akkoriban. Eltelt pár év, amíg nem használtam, aztán rendeltem egy Merulát a netről. Ez tökéletes az én erős vérzésemhez, anatómiailag is sokkal jobban passzol hozzám. Nagyon megszerettem, enélkül már nem bírnám ki a menstruációt, tampont már nem is használok soha. Szóval ki kell tapasztalni, hogy kinek melyik jó, de ez sajnos drága mulatság. Nekem szerencsém volt, mert másodszor megtaláltam a megfelelőt. Az első meg olyan olcsó volt, hogy annyiért egy próbát megért, mert nem tudtam akkor még, hogy milyen ez.
szept. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!