Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit kaphattam el?

Mit kaphattam el?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

2évente 1szer át szoktam esni gombás fertőzésen, de ez most nem az.

Nincs folyás csak viszket, ég és fáj. 2hete szenvedek vele.

Eddig azért nem mentem orvoshoz mert menstruáltam , most pedig Péntekre van időpontom de aggaszt.

A csiklórész ma teljesen feldagadt reggel és nagyon vörös volt. Délutánra jobb lett.

Folyás nincs csak égő érzés és viszetés.

Bújom a netet de semmit sem találok. Minden betegségnél írják a különböző folyásokat ami nekem egyáltalán nincs.

Próbáltam canestent de nem használ. Nem merek kisérletezni amég doki nem lát.

De esetleg van tippetek?


új párkapcsolatom van....már a legrosszabb is megfordult a fejemben



szept. 10. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a canesten segített, azonnal Csillapitotta az égő érzést és a viszketést… énsem tudom mi lehet ez, én ezt kipróbáltam és segített…
szept. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem használtok gumit? Esetleg használsz tisztasági betétet? Mivel mosod magad alulról? Mert az égő, viszkető érzés lehet allergiától, vagy fertőzéstől kialakuló szeméremtest gyulladás is. Egyelőre a mosakodáshoz használj valamilyen intim mosakodót, egyébként várd meg a nőgyógyász vizsgálatát!
szept. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

x-epil intim mosakodót használok.

váltottam tusfürdőt és fürdősót is. Ezekre is gondoltam.

és sajnos nem használtunk gumit

szept. 12. 19:34
 4/4 anonim válasza:

Voltál előtte beteg? Gyógyszer allergia? Nekem az volt. Penicilin érzékenység nemi viszketésre és egy amugy jó baci elszaporodásához vezetett.

Ne félj. Várj, mit mondd az orvos, nekem is ő segített. Ha feldagadt nem hiszem, hogy egy sima gombás fertőzés, de nem vagyok orvos így nem szeretném, hogy bármivel is meijesszelek.

Lehet, hogy a párod adta át, de a nőgyógyász segíteni fog. Ne félj.

HPV, vagy nagyon komoly nem lehet.

szept. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!