Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Kalandra Fal műsorban a...

A Kalandra Fal műsorban a szerkesztők mennyire vannak tekintettel a női játékosok "nehéz napjaira"?

Figyelt kérdés

GYK: Az RTL-en ez a falon átugrós, vízbe beleesős, medencézős műsor ami esténként megy.

Onnan jutott eszembe, hogy most pl. mind3 játékos lány volt az egyik csapatban (Donatella, nemazalány Fanni, meg az a Kármán(?) Odett)

Nyilván amikor a csapatban a 3 emberből csak 1 nő van, akkor ez nem kérdés, mert akkor elég sok a szabad idő ilyen szempontból, de az említett 3 lány esetében azért már adott esetben elég szűk sáv is kijöhet, ha esetleg 3 különböző alkalommal jön a menstruáció, esetleg el is húzódik valamelyiknek. (Nyilván ha egyszerre van akkor nincs probléma)

Mennyire vannak tekintettel a műsor készítői a női játékosok menzeszére az ilyen showműsoroknál?

Mindenképp egyeztetnek velük erről is? Vagy csak adott az időpont amikor felveszik a műsort, és elvárják hogy tamponnal meg görcsoldóval csinálják meg? Akkor is, ha nem azt használnak, de a víz miatt muszáj? Vagy ebből a szempontból nagymértékű szerencse is, hogy ezt az említett 3 lányt tudták egyszerre szerepeltetni?

Bocsánat ezért a fura kérdésért, de most, hogy láttam a műsort hirtelen ez jutott eszembe :D



szept. 10. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Az ilyen forgatási napok nagyüzemek szoktak lenni. Attól, hogy naponta csak 1 adást vetítenek, sokszor reggeltől késő estig forgatnak és egy nap alatt felvesznek több részt is. Nyilván vannak ebéd és pisiszünetek amikor megállnak, de azt kétlem, hogy bárki személyes problémái miatt állna a forgatás (értsd: nem baleset, nem megjelenésre képtelenség), és karba tett kézzel várakoznak amíg ő végez. Ilyenkor a produkció diktálja a tempót, ők meg összeszorított foggal bírják ki. A tampon nyilvánvaló, akinek meg olyan problémái vannak, hogy nem képes forgatni ebben az állapotban, valószínűleg nem is vállalja be. Másik: a nők nagy része nem fogamzásgátlót szed? Úgy befolyásolják vele a ciklusokat, ahogy akarják.
szept. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
A Balázsnak pont az a lényeg mindig, hogy frankón lenézhesse, semmibe nézhesse a másikat. Ilyen gondolkodással szerintem akkor a nőkkel szemben sem kíméletes.
szept. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18%
Én is azt gondolom, hogy ilyenkor "csalnak" a fogamzásgátlóval. Ahogy vélhetően a versenysportolók is. De amúgy nem mindenki görcsöl.
szept. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

1# Nem szed a nők nagy része fogamzásgátlót, kicsit le vagy maradva. Számtalan káros mellékhatása van, kb azok szedik még mindig, akik szoliba is mosolyogva fekszenek be, hogy kit érdekelnek olyan hülyeségek, mint a bőrrák, de pláne aki nem él stabil kapcsolatban, az mi a francnak szedné? Most a műsoros celebek magánéletét nem vágom, de általánosságban értve. De én a 10 éves kapcsolatomban sem vagyok hajlandó szedni, ahogy sok nőismerősöm sem, meg ha körülnézel a neten, mások sem.


De a kommented többi része oké, ezeket a forgatásokat tényleg gyorsan lezavarják, a kérdésre reagálva még annyi, hogy nyilván nem fog az egész stáb a női ciklushoz alkalmazkodni, de még ha nem is használnak általában tampont a lányok, ilyen alkalmakkor tehetnek kivételt, van eleve vízhez kifejlesztett változat is, illetve számtalan fájdalomcsillapitó, ami egy egészséges embernek általában használ, ha netán valaki endometriózisos vagy ilyesmi, akkor meg gondolom tudnak halasztani pár napot, ilyesmik előfordulhatnak, nem csak menstruáció, de bármi baja lehet általában egy embernek, súlyos hasmenés, influenza, pokoli migrén, akármi.

szept. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
Tampont használnak. Nincs ebben semmi extra dolog. Tök természetes. Senkit nem érdekel
szept. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért kellene tekintettel lenniük? Én is sok olyan tengerparti nyaraláson vettem már részt, ahol épp menstruáltam.


Észrevette bárki? Nem. Tampon, simán mentem a vízbe, annyi, hogy első nap a szálláson maradtam, de azt meg csak a vőlegényem tudta, miért.

szept. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!