Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » P2 lett a rákszűrésem eredmény...

P2 lett a rákszűrésem eredménye. Lehet ez okozta mensim késését?

Figyelt kérdés

Azért kezdtük el a kivizsgálást, mert nagyon sokat késett a menstruációm minden hónapba, rettentően görcsöltem, nagyon erős vérzés.

Néztem ahol orvosok válaszolnak, hogy ez gyulladás féle de nem rosszindulatú. De arról nem írnak, hogy ez okozza e a mensi késését és a többi panaszt.


Negatív véleményeket nem kérek, tisztában vagyok vele, hogy gyulladás, fogok beszélni orvossal de államiba csak szerdánként rendel.


szept. 5. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:
A 15 fokú skálán a p1 és p2 TELJESEN RENDBEN van.
szept. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen ezt is olvastam ilyen oldalakon.

Viszont egy rakszures eredmenyenek ertelmezesen gyulladast mutatott vagy valamit es ezt orvos irta.

Es vegre szeretnek mar rajonni hogy mitol van ez hogy ennyire szenvedek minden mensinel hogy van e ra esely hogy ez okozza ez volt a kerdes

szept. 5. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!