Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombát lehet hatékonyan...

Hüvelygombát lehet hatékonyan nőgyógyász nélkül kezelni?

Figyelt kérdés

szept. 5. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Gyógyszertárban vegyél betadin kúpot+ valami kulsoleges kencét, csináld meg a kúrát és utána egy ph helyreállító kezelés
szept. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1 mi az a ph helyreállító kezelés? Én most combi uno kupot vettem a kremmel, ez jo?
szept. 5. 12:18
 3/8 Metionin ***** válasza:
100%
Én simán elhasználtam egy canesten kombit és elmúlt.
szept. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Canesten kombi.
szept. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha elsőnek van és nem visszatérő a dolog (ami a kérdésed alapján valószínű), akkor szerintem amit vettél bőven elég. Olvasd el az útmutatót, aztán este kezdd el a kezelést, semmi extra. Ettől nagy eséllyel pár nap alatt kigyógyulsz belőle.


Ha el nem múló, visszatérő a dolog, akkor érdemes már az #1 által leírt dolgokat alkalmazni, elvileg azok jobbak, de én még nem próbáltam. Ha viszont tartósan fennáll a dolog, és nem javul akkor menj el orvoshoz.

szept. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Most én is ugyanebben a helyzetben vagyok. Vettem canesten kombit. Azt hogy oldottátok meg, hogy applikátorral ajánlott felhelyezni, utána feküdni kellene, de meg is kellene mosni az aplikátort?


Simán aplikátor nélkül is rendben van? Mármint terhesen alapból úgy kell, csak én nem vagyok terhes.


Köszönöm, ha valaki válaszol. :)

szept. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Metionin ***** válasza:
100%
#6. Nekem nem rémlik, hogy lett volna hozzá applikátor, bár már van vagy 10 éve, hogy használtam. Egyszerűen felraktam kézzel, aztán mentem dolgomra, nem is feküdtem, nem is tudtam volna. Alá kell rakni tisztaságit, mert a vivőanyag kifolyik.
szept. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes estére használni - sőt a használati utasítás alapján így kell - mert a kúp feloldódik és azonnal távozik kifelé. Lehet hogy már ez is hatásos lehet, viszont a kezelés úgy lett kitalálva, hogy egész este tartson a dolog. Ilyenkor az egész tartalom reggel ürül ki.


Az applikátort rakd le akárhova elég reggel elmosni, pl a dobozba. Szerintem biztosan lehet anélkül is, de azzal kényelmesebb.

szept. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!