Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért ilyen asszimmetrikus?

Miért ilyen asszimmetrikus?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen problémát nem okoz, csak esztétikai okokból mostanában elkezdett zavarni hogy a 2 mellbimbó udvarom nem egyforma.

Az egyiken nagyobb. Így van ez amióta elkezdtek még serdülő koromban nőni, de akkor úgy nem zavart sose. Most ahogy már komoly párkapcsolatom lett az utóbbi években, elkezdett így szemet szúrni nekem.

A párom azt mondja neki nem tűnik fel a különbség és ha most nem mondtam volna sose vette volna észre.

Csajok nektek is van ilyen?



szept. 3. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem teljesen egyforma, ne foglalkozz vele. Egyik testrészünk sem szimmetrikus, hidd el 😊
szept. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik mindig nagyobb, van akinél jobban látszik, van akinél nem.
szept. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor jó. Már azt hittem én vagyok csak ilyen felemás……..
szept. 3. 17:58
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik mellem nagyobb. Nem sokkal, de én pl látom. Hát aztán. Nem vagyunk szimmetrikusak.
szept. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"A párom azt mondja neki nem tűnik fel a különbség és ha most nem mondtam volna sose vette volna észre."

Tényleg hatalmas óriási lehet az a különbség, ha még a pasid se vette észre.

szept. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele. A pasik szeretik a cicit, akkor is ha aszimmetrikus esetleg
szept. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!