Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vérzés hónap közepén?

Vérzés hónap közepén?

Figyelt kérdés

Hónap közepén ovulációkor friss véres folyás jön, nem sok, 1-2 alkalommal, akkor is csak erőlködéskor nagy wc közben. Menstruációm rendben, 28 napos, nem fáj, nem darabos, a szűrés tavaly negatív volt, decemberben mennék

Csakis erőlködéskor jön, amikor az ovulációs nyák is, kérlek nyugtassatok meg, holnap hívom az orvost, de nem tudom, mikor jutok be nőgyógyászhoz :'(



aug. 29. 21:03
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ja hpv ellen oltva vagyok, csak óvszerrel szexeltem eddig és egy emberrel, 25 éves vagyok.
aug. 29. 21:05
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is szokott, nőgyógyász mondta nekem, amikor rákérdeztem, hogy ez teljesen normális ovuláció környékén, 1-2 napig.

Nem kell aggódnod.

aug. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Nekem ilyen 3 hónapja van :(

De más tünetem nincs, csak ha hónap közepén erőlködős nagywc van, magától nem. De nagyon félek, ilyen színezett ovulációs nyák van

aug. 29. 21:11
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Néha előfordul. Nincs bajod.

Nekem barnázni szokott.

aug. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

A színezett nyák teljesen okés, csomó nőnek van. Nem mindenkinek, ez igaz, de sokaknak, hidd el, ez normális.


Konkrétan ez a legtermékenyebb nyák, ha most nem védekezel, akkorna legnagyobb az esély a teherbeesésre. Szóval ha még nem szeretnél gyereket, ilyenkor pláne védekezz.

aug. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Igazából színezett nyák de a wc papíron látszott a piros vér, az sem para?
aug. 29. 21:19
 7/21 A kérdező kommentje:
Kérlek nyugtassatok meg :( csak nem méhnyakrák
aug. 29. 21:20
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, kérlek nyugodj meg. Leírtuk, hogy nem kell aggódni, nőgyógyászom mondta, SOTE, elismert szakember.


A wc papíronat látszódva sem gond. Ha a bugyidon/tisztaság li betéten foltot hagyna, az sem lenne gond. Ha barnáznál 2 napig, még az sem gond.


NINCS méhnyak rákod, és annak amúgy sem ez a jele, és évente jársz szűrésre, továbbra is járj évente.


Ovulációs nyákod van, kis vérrel, teljesen normális.

aug. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a választ és a türelmet <3
aug. 29. 21:27
 10/21 A kérdező kommentje:
Semmi nem látszik a fehérneműn, csak amikor erőlködök, akkor volt friss piros vér, az is 1-2 nap
aug. 29. 21:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!