Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg kellene cserélni...

Tényleg kellene cserélni MINDEN pisilésnél a tampont is meg a betétet is?

Figyelt kérdés

Csak elgondolkodtam, mert a közelmúltban hallottam ilyen véleményt.

Tampont elvileg azért kéne, mert ugye pisilésnél lepisiljük a tampon kihúzószálát, amin keresztül bemegy egy kis pisi is a tamponba.

Betétnél meg ha lehúzzuk a bugyit a betéttel a pisiléshez, akkor ami már van benne kevés mennyiségű vér, az bomlani kezd, meg nem jó komfort félig-negyedig megtelt, vagy akár csak 1-2 cseppel szennyeződött betétet újra felvenni.

Egyetértetek ezzel? Valóban cserélni kellene minden pisilés esetén is a tampont/betétet? Akkor is, ha még közel sincs megtelve? Ti szoktátok cserélni minden WC-nél a fentiek miatt, akkor is, ha gyakran jártok pisilni mensi idején?



aug. 23. 07:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én nem szoktam lepisilni a kihúzószálát. Plusz a pisiben nincs baci normális esetben. És a tampont nem ajánlott túl gyakran cserélni, mikor még nagyon kevés van benne.
aug. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem pisiltem le, simán megoldható.
aug. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy pazarlás lenne.
aug. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Féti, Féti, egyre gagyibb vagy.
aug. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!