Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normálisak ezek a tünetek?...

Normálisak ezek a tünetek? (Fogamzásgátló)

Figyelt kérdés

Második hónapban vagyok és olyan tüneteket produkálok tőle mintha terhes lennék vagy klimaxolnák. Nagyon kimerítő. (Teszteltem, negatív lett)

Hőhullámaim vannak, konkrétan szinte folyamatosan lever a víz, pedig sosem voltam izzadós. A mellem is meg van duzzadva, plusz eres kicsit ami önmagában nem zavarna de mint észrevétel ezt is megemlítem. Mintha érzékenyebb is lennék lelkileg egy kicsit. De igazából ez az izzadás készít ki a legjobban. Tudom h a fogamzásgátló nem leányálom és vannak mellékhatásai de ez még normálisnak számít? Elmúlik? Vagy váltsak inkább gyógyszert?



aug. 21. 15:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Még annyi hozzá h ilyen tünetek előző hónapban nem voltak a mellfeszülést leszámítva, mondjuk akkor arra voltam ráfeszülve leginkább h kb egész hónapban véreztem, alig akart elmúlni (azóta ilyen vérzési zavarok legalább már nincsenek)
aug. 21. 15:46
 2/6 anonim ***** válasza:
Esetek kis százalékában előfordul, de semmiképp nem egészséges. Hagyd abba azonnal, és battyogj vissza a nőgyógyászodhoz, aztán beszéld meg vele, kérj egy másik fajtát.
aug. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A menstruációd megjött rendesen? Tesztet csináltál? Előfordulhat néha, hogy fogamzásgátló mellett is teherbe esik valaki. Nagyon kevés eset de van rá példa. Ezért is mondják a reklámokban, és írja rá a gyártó hogy "az esetek 99%-ban" ha véletlen pont valakinek nem jönne be így nem tudják elővenni a gyártót.. Ha a teszt negatív/pozitív, teljesen mindegy, fordulj orvoshoz.
aug. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Utolsó

Megjött rendesen és a tesztem is negatív lett, ezért gondolom h a gyógyszer okozza ezeket a tüneteket

aug. 21. 16:44
 5/6 A kérdező kommentje:

Már van fent a felhőmben egy másik fogigátló (Gracial) amit még első hónap végén írt fel a doki mert a vérzés miatt panaszkodtam. De aztán pont elmúlt és ugy voltam vele h adok még rgy esélyt a már elkezdett gyógyszernek hátha, de akkor sanszos ha befejeztem a második levelet már az újjat kezdem inkább szedni.

Ja meg még ami zavar h egyébként is hajlamos vagyok a pattanásokra de a mostani fogigátló nem h segített volna ezen még rosszabb is lett pedig pont h el kéne elméletileg mulasztania...

aug. 21. 16:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Így értem. Akkor valószínű a fogamzásgátló okozza a tüneteket.
aug. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!