Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki tud ajánlani olyan...

Valaki tud ajánlani olyan endokrinológust Budapesten aki tényleg lelkiismeretesen dolgozik?

Figyelt kérdés

Jelenleg is magánba járok, de a mostani orvosom emberileg kedves meg minden, de hiába tartok be tényleg mindent amit kért (ez látszik is a vérképemen, hogy rengeteget javult), még mindig csak találgatunk, hogy IR és PCOS mellett miért nincsen menstruációm, a hajam az brutálisan hullik és kezdem azt érezni, hogy minden tünetem amivel felkerestem csak rosszabb lett..

Szeretnék egy olyan orvoshoz menni aki tényleg megtudja oldani a problémát mert így csak felesleg pénzkidobás, és aki járt már magánban illetve hasonló nőgyógyászati helyzetben van, tudja hogy lelkileg milyen és mekkora anyagi vonzata van



aug. 15. 13:23
 1/4 Mad Max2 ***** válasza:
0%

Mi lenen ha a TV alapú egészségügyi ellátást kipróbálnád....


Háziorvos... szakrendelések vizsgálatok


A magándokiknak nem az az érdekük hogy meggyógyulj, hanem hogy oda hord a pénzed!

aug. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mad Max2 ***** válasza:
TB alapút akartam írni:)
aug. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
pár hete voltam TB alapú rendelésen (nem endokrinológia) 3 perc volt a beszélgetés, semmi vizsgálat és közölte a PHD orvos, hogy menjek magánba.. egy szimpla egyszerű laktózintolarencia vizsgálatot nem tudtak elvégezni, mondván hogy nem támogatja elvileg a TB..?! Gondolgatod, hogy nem az a hobbim hogy több százezer forintot ott hagyjak, mikor fizetem a TB-t..
aug. 15. 14:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Dr. László Dániel.
aug. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!