Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dr.Husz Viktória doktornőről...

Dr.Husz Viktória doktornőről (Zalaegerszeg) kinek mi a véleménye/tapasztalata?

Figyelt kérdés
Leköltöztünk a Balaton nyugati csücskéhez, Keszthely közelébe,és én mindenképp ragaszkodom a női nőgyógyászhoz. Nem sok van a környéken, egyről tudok, Keszthelyen, de valahogy annyira nem nyerte el a szimpátiámat első látásra/hallomásra, csak ha minden kötél szakad. Most amíg még csak az éves rákszűrésre járok/jártam, addig nem volt gond, feljártam Pestre a megszokott doktornőmhöz, na de tervezzük a babát, és attól tartok,, akármennyire is fájó, de nem fog menni, hogy végig Pesten járjak dokihoz. Hacsak nem szinte ideköltözöm átmenetileg, vagy esetleg az elején még az első vizsgálatokra. Így gondolkodom a Zalaegerszegi Doktornőn, az a táv még akadálymentesen kivitelezhető lenne minden szempontból. Ha valakinek van róla érdemi tapasztalata azt várom, szívesen olvasom. Tudom, sokan megvetnek ~rte,, hogy nem akarok férfi orvoshoz menni, de kérlek most ezért ne hurrogjatok le, szeretnék valamennyire elfogadható és számomra, amennyire lehet komfortos megoldást találni,, akármilyen önző is vagyok.

aug. 15. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem jo tapasztalatom van vele, kedves, alapos.

De ha majd terhes leszel, ugye tudod, hogy csak ugyeletes dokinal szulhetsz? Mar ha persze allamiba mesz szulni.

aug. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ,, a szülés része ok, még az is lehet, hogy nem államiban fogok.

De! attól még ha szülni tegyük fel államiban fogok,attól még a terhesgondozásra járhatok magánrendelésre ahhoz akihez szeretnék,, ugye? Remélem jól tudom..

aug. 15. 13:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, orvoshoz barkihez jarhatsz, csak felfogadni nem lehet szuleshez sajnos.
aug. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor azért kicsit megnyugodtam, a szülés része sajnálatos, de ez van. :)
aug. 15. 13:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem Ő most "szabin van", de nem követem egy ideje a munkásságát - talán idén ment babázni Ő is. Amúgy szuper kedves, nagyon alapos és kifejezetten jó orvosnak tartom.
szept. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Ha így van, remélem találok más női nőgyógyászt,aki azért,, normális'', empatikus, még akár Veszprém is szóba jöhet, ha másik irányba keresgélek.
szept. 12. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!