Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lady Ciklus teát hogy kell...

Lady Ciklus teát hogy kell inni? Tapasztalatok vele, használ?

Figyelt kérdés

Terhesség kizárva, nőgyógyászhoz októberre kaptam időpontot. Volt egy antibiotikumos kezelésem, valamit nagyon felborított odabent, konkrét egy menstruációm kimaradt, holnap lenne az újabb "esedékes"..Kutatgattam a neten és nagyon sokat olvastam erről a teakeverékről. Meg is vettem 2 dobozzal, mert leírásban az áll hogy ha nincs vérzés akkor 2 hétig napi 1 litert kell inni 3 filterből elkészítve. Ma megcsináltam az első adagot, és nem tudom hogyan tovább. Egyszerre igyam meg? Vagy, beosztva egy napra, például x óránként 2 dl? Ezt nem írja sehol. :(

Emellett, cickafarkfű, kakukkfű teát lehet fogyasztani? Vagy önmagában próbáljam először?

Köszönöm szépen a segítő válaszokat, tapasztalatokat is szívesen olvasok!🙏🏼🤗



#Lady Ciklus #Tea fogyasztása
aug. 8. 07:20
 1/1 A kérdező kommentje:

Tapasztalat: Megittam reggel kb 1-2 óra alatt az 1 litert, (én cickafarkfű virágzatot is tettem bele,pluszba,így le is szűrtem)..Ízesítés nélkül, 3 részletben ittam a reggel folyamán.

Jelentem, délutánra megérkezett a várva várt, mindenféle előjel nélkül🤗🙏🏼

aug. 8. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!