Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős menstruációs fájdalom...

Erős menstruációs fájdalom vagy komolyabb baj?

Figyelt kérdés

A héten szex utáni felfázásos tüneteim voltak, pisilés közben fájt, picit véres is volt, gyakori ingerem volt kb 2 napig, fokozatosan tisztult a vizelet és 4. napra úgy éreztem elmúlt. Időközben hüvelygomba fertőzéshez hasonló tüneteim jöttek elő tegnapelőtt és tegnap, a hüvelyem felduzzadt, fájt, picikét viszketett, tegnap menstruációs görcseim voltak, mára megjött, 1 héttel korábban mint kéne, de előző hónapban is így volt.

Nagyon erős görcseim vannak, vizelési ingerrel, érzem hogy fáj a hüvelyem is ahol fel volt/van duzzadva, jön vér is, de annyira nem hogy megmaradjon a betéten.

Szerintetek ez véletlen egybeesés vagy valami komolyabb baj lehet?

Máskor is fáj erősen mikor megjön, de most különösen rossz.



júl. 21. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen betétet használsz?
júl. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Semmi extra nedvszívósat, olcsóbb sima betétet. Reggel mikor beraktam pecsételt rá, azóta nem, viszont ha törlöm jön folyton a vér, de nem folyik ki, annyira nem erős.
júl. 21. 19:00
 3/3 anonim ***** válasza:
csak amiatt, mert az illatosított, meg a műanyagos is okozhat problémákat, nem tudom, hogy attól van-e, de azért jelzem.
júl. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!