Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sürgősségin ellátnak, kiszúrna...

Sürgősségin ellátnak, kiszúrnak tályogot?

Figyelt kérdés

Péntek este kezdett kialakulni, látszódni, azóta kisebb szilványi lett. Megvan a menstruációm is. Amikor éri valamennyi vér, még rosszabb, tampont is nehéz, fájdalmas tőle betenni. Mocskosul fáj. Nem tudok ülni, nem tudok aludni, zabálom a fájdalomcsillapítót és a gyógyteát.


Nőgyógyász csak hetente egyszer van itt a faluban, pénteken. Hamarabb biztos, nem kapnék hozzá időpontot, majdnem egy hét várakozás meg rohadt hosszú ilyen állapotban.


Háziorvos van hétköznaponként, de amikor legutóbb volt hasonló bajom, nem látott el, mert azt mondta, hogy ő ilyet nem szúrhat ki.


Érdemes beutazni a legközelebbi városba, kórházba, vagy csak elhajtanak majd, mint a háziorvos azzal, hogy ez nem annyira sürgős / nem az ő dolguk?



júl. 21. 06:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha fáj csinálnak valamit úgy is
júl. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az kellemetlen :/ Mindenképpen menj el sürgősségire. Egy próbát megér, de ne vasárnap, mert nem tudnak vele mit kezdeni, szerintem nincs hétvégén nőgyógyászati ügyelet. Vagy nem tudom, kedves kormányunk miatt tiszta káosz az egész... Hétfőn menj el.
júl. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ekeg komolynak tűnik, nem hajtanak el ezzel a sürgősségiről, menj ahogy teheted. És jobbulast.
júl. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
júl. 21. 08:22
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sebészetre is mehetsz ilyesmivel.
júl. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, végül ott voltam.
júl. 22. 06:51
 7/7 anonim ***** válasza:
És sikerült?
júl. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!