Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szükséges lehet eseményutáni?

Szükséges lehet eseményutáni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy szombaton egy buli után egy fiúnál aludtam, mondtam neki, hogy nem szedek semmit, úgyhogy védekezzünk óvszerrel. Megtörtént az aktus, ő ivott előtte és szerintem el se ment, mert valahol a közepén abba hagyta és mondta, hogy fúj egyet. Éreztem, hogy kicsit csíp a hüvelyem, azt hittem fel sértett valamit vagy a méretei miatt lehet lent fura érzés. El mentem mosdóba de semmi nem volt. Ez volt vasárnap reggel 4 körül. Hétfőre vártam a menstruációm, de vasárnap este megjött, be raktam egy tampont. De első 1-2 napban eléggé sok szokott lenni így ma hajnalba arra keltem, hogy cserélném kell. Ki mentem a mosdóba és amikor cseréltem a tampont ki jött belőlem az óvszer. Nyilván próbáltam megnézni volt-e benne sperma vagy sem. Van bennem egy félsz, hogy ott volt bennem 1 napig kb. De nem tudom, hogy ha veszek be egy eseményutánit, így, hogy menstruálok mire számítsak? Vagy szükséges-e be vennem?

Megkérdeztem az illetőt, hogy el ment-e. Azt a választ kaptam, hogy szerinte nem…

Tudom, hogy rossz döntés volt tanultam belőle, hogy az egy éjszakás kalandok nem jók főleg olyannal nem aki ilyen, hogy nem is szól, hogy ott maradt.



júl. 15. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Menstruálsz, tehát per pillanat nincs érett petesejted amit megtermékenyíthetne a feltételezhető hímivarsejt.

Szóval szerintem nem szükséges az eseményutáni, de ugye nem vagyok szakértő.

júl. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A leirtak alapjan en is azt mondom hogy ne felj ugyanis mensizeel maskor ovatosaan :)
júl. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Az durva, hogy az óvszer benned maradt! Máskor ne légy felelőtlen. Mivel megjött másnap,tuti nem vagy terhes és esemény utáninak sincs értelme.
júl. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jesszus. A szám is tátva maradt a kérdést olvasva. 😅 Totál felesleges az esemény utáni tabletta.
júl. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!