Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tapasztalatok valakinek?...

Tapasztalatok valakinek? Gyulladás? (Fontos! )

Figyelt kérdés
Kb 1 éve éreztem először, akkor elküldött a háziorvosom vizelet leoltásra. Sumetrolim-ot kaptam rá. Azóta van, hogy előjön megint, de az utóbbi időben a méhem környékén, pisilés után ég, teljesen fura. Olyankor allig bírok megmaradni, ha fürdök, akkor is sietnem kell, mert a meleg víztől rosszabbodik. :( Gondolom, hogy be van gyulladva. :S Most készülök menni nődokihoz vele, de mivel ünnep nap van, meg hétvége, nem fog fogadni senki, max az ügyelet. :S Ha volt, vagy van valaki aki a cípőmben evez, légyszi írjon valami használhatót! :S Jah, és még annyi, hogy régen gennyes is volt a vizeletem.. :S Most mi van akkor? Mire számíthatok? Vérvétel? :S
2010. okt. 31. 20:36
 1/6 anonim válasza:
Nőgyógyász vagy urológus is foglalkozhat ezzel a betegséggel. Első lépcsőfok antibiotikumok felírása, ultrahang, vérvétel. Esetleg majd steril vizelet vétel közvetlenül a hólyagból az urológus csinálhat ilyen vizsgálatot. Több oka is lehet a leírt panaszoknak: petefészek-, méhgyulladás, hólyaggyulladás, hólyaghurut esetleg ciszta. De jó mielöbb kideríteni mert a gyakori felfázás, gyulladás akár meddőséget is okozhat.
2010. okt. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Voltam vizsgálaton, már a gyógyszerem is elfogyott.. :S De még mindig érzem.. :SS Ez normális lehet? :S Vagy keressem fel még 1x a dokim? :S Amúgy annyi volt a válasza, hogy nem érezhetem a méhem, ha be van gyulladva. :/ És Vitagyn C krémet kaptam.
2010. nov. 8. 22:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van enyhe gyulladás a méhemnél, de én tényleg nem érzem, csak a nőgyógyászati vizsgálat mutatta ki. De mivel enyhe volt, még gyógyszert sem kellett rá szednem. Lehet, hogy az orvos ír valamilyen másik gyógyszert.

23/L

2010. nov. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi.. Hát akkor ez nem gyulladás.. :SS Azthiszem vissza kell mennem a dokimhoz. :) De ha valakinek volt vagy van még ilyenje.. szívesen várom még a válaszokat. :)
2010. nov. 9. 08:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Én el tudom képzelni, hogy már semmi köze a korábbi gyulladáshoz, hanem összeszedtél valami hüvelyi fertőzést. Keress egy jobb nődokit, ha a mostani nem segít.
2010. nov. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De ha nem gyulladás, akkor mi lehet? :SS Amikor beveszek egy rubophent, akkor minden rendben van.. ezt a krémet elvileg azért kaptam, mert van vmi fertőzésem. :SS Illetve csak lehetett, mert végig szedtem. :)
2010. nov. 9. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!