Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális az,hogy az este...

Normális az,hogy az este felhelyezett Canesten kúp másnap este jött ki széthullva?

Figyelt kérdés

Nekem sosem volt fertőzésem,nem vagyok ebben járatos. Ez így jó? Applikátorral tettem fel.

Nem kellett volna neki felszívódni?

41/nő


júl. 11. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Nem szívódik fel 100%-ban
júl. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Oké akkor...kicsit meglepődtem tegnap este..

Az Aksolin/Dalacin páros elintézett rendesen amellett,hogy az alapproblémámat meg se gyógyította (valami gyulladás a mandula-arcüreg tájékán, amitől a szemem is szinte kiesik,úgy fáj néha).

júl. 11. 13:53
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
A hatóanyag felszívódik, a segédanyag pedig kiürül, sokszor darabosan. Jobbulást kívánok! Probiotikumot szedj, hogy ne csinálja ki a bélflórád is az antibio.
júl. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az antibiotikum már elfogyott. Bár a Canesten is az.. Ahhoz is szedjek?
júl. 11. 14:38
 5/6 A kérdező kommentje:
Hüvelyflóra visszaállító kúp kell utána,ha elfogy a kúp? Ma teszem fel az utolsót, 3 darabos kiszerelés.
júl. 11. 14:39
 6/6 Metionin ***** válasza:
100%
Igen, a maradék kifolyik. Én nem használtam utána semmit, a Dalacin szokott bélpróblémát okozni inkább.
júl. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!