Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy egyszerre...

Normális, hogy egyszerre annyi vér jött?

Figyelt kérdés

Tegnap este alvás előtt betettem az éjszakai betétet, de kb. 10 perc múlva pár másodpercen keresztül kijött annyi vér, hogy cserélni kellett mindent, mert oldalt kifolyt egy kicsi. A betétnek viszont csak kb. fele telt meg.

Korábban nem volt ilyen, legalábbis nem emlékszem, most sem kísérte fájdalom meg semmi, csak folyni kezdett egyszer.

Járt már így másvalaki is? Volt valami különösebb oka, vagy csak egyszeri eset? Aggódok, hogy nincs e probléma. Meg nem értem, miért jön amúgy ki a folyadék a betétből oldalt, ha nem is telt meg? Nem kéne az összeset felfognia amíg meg nem telik?



júl. 5. 08:38
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Részvétem, nekem egy ideje a menstruáció első 2 napja mindig ilyen. Éjjelente minimum 2x öltözök át. Nem hiszem hogy komolyabb bajra utalna ha nem tapasztalsz semmi egyéb rendellenest pl szokatlanul erős fájdalom
júl. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Ez semmit nem jelent. Hirtelen jött ki nagyobb adag és nem szívta fel a betét.

Ha folyamatosan nagyon erős és fájdalmaid vannak, az utalhat problémára.

júl. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Üdv a klubban, nekem 12 éves korom óta átlagnál jóval erősebb, járok is rendszeresen vizsgálatra orvoshoz. Ajánlom az eldobható menstruációs bugyit vagy tena lady, nekem ez volt a megoldás (tamponra allergiám van, de eleve nem is szeretem). Ha ez nálad is rendszeres lesz, akkor doki mindenképpen.
júl. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
Normális
júl. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Normális, és én pl ezért nem is használok éjjelre betétet, különben átlag 3x cserélhetnék ágyneműt is.


Hogyne. Tampon - 7 óra múlva csere, de legalább nem kell mosni az éjszaka közepén.

júl. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem az első 2-3 nap ilyen. Nagyon rossz tudom.
júl. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!