Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehet kezelni a menstru...

Hogyan lehet kezelni a menstruáció előtti rossz kedvet?

Figyelt kérdés

rendkívül magam alatt vagyok, per pillanat azon vagyok ki mert már 2 napja párommal nem találkoztam, úgy volt ma találkozunk és muszáj dolgoznia. itt bőgök 1 óraja. de alapból is egész rossz a kedvem. néhany nap múlva kéne megbetegednem.

tippek? esetleg valami teák amiknek nyugtató hatása van?


júl. 4. 14:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
24%

OFF

Miért kell puruttyafalvázni, és gúnyolódni valakin, mert ők helyileg másképp mondanak valamit. Én pl. kifejezetten szeretem a tájszólást is, meg a dolgok, tárgyak, cselekvések különböző elnevezéseit.

júl. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
tény és való hogy valaki nem így mondja, de nekem így kényelmesebb és komfortosabb. neki nem. nem tudok ezzel mit kezdeni.
júl. 4. 15:47
 13/20 anonim ***** válasza:
65%

A PMS (premenstruációs szindróma) hátterében általában hormonzavar áll. Tehát ajánlatos nőgyógyászhoz, endokrinológushoz fordulni.

Egyébként pedig ugyanazt lehet alkalmazni házilag, amit egyéb stresszes helyzetben is szoktál.

júl. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
61%
Én borozni szoktam ilyenkor
júl. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
38%

11

Ha nem vetted volna még észre, sokan arra használják ezt az oldalt, hogy az anonimitás leplében másokat kioktassanak, megalázzanak, gázlángozzanak, megkérdőjelezzenek. Valószínűleg ez is a stresszlevezetés egyik formája.

júl. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

15.

értem. tudom. engem random kérdésekkel szoktak zaklatni. főleg ha menstruációról kérdezek. nemrég elkezdtek nekem f4szik irogatni hogy biztos nem vagyok nő, mert nem úgy válaszoltam privátban a "büdös biztos a p*ncid" üzenetjükre mint ahogyan ők azt gondolták.

júl. 4. 16:00
 17/20 anonim ***** válasza:
38%

16

Sajnálatos és megdöbbentő. Amikor ilyeneket tapasztalok, nehéz nem levonni messzemenő következtetéseket, amelyek az emberi kapcsolatok és kommunikáció általános minőségére vonatkoznak.

júl. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
35%

Számomra egy séta mindig megoldás a stressz ellen. Valami úgyis el tudja vonni a figyelmedet útközben.


(én is megbetegedésnek hívom, minden negatívum nélkül)

júl. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

hát nálam itthon elég stresszes a helyzet, lehet emiatt vagyok nagyon oda meg vissza. nem tudom, nem szokott ennyire vészes lenni.

egy séta nem hangzik rosszul #18.

júl. 7. 22:42
 20/20 anonim ***** válasza:
Én édességgel szoktam, az mindig instant boldogsàgot tud okozni. Persze ha édesszájú vagy, de amúgy más finom étellel is működik nekem.
júl. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!