Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati betegségek...

Nőgyógyászati betegségek lelki okai?

Figyelt kérdés

Évek óta nőgyógyászati fertozeseim vannak ami minden hónapban megkeseriti az eletem.

Rengeteg pénz elment már gyógyszerekre, orvosokra de csak ideig óráig jók vagy ameddig szedem őket.

Legtobbszor gombás illetve kevert bakteriális fertozesem van.

Már nem tudok másra gondolni csak hogy lehet lelki eredetű betegség..

Mi okozhatja szerintetek? Tudom van aki szerint hülyeség de ha a lélek megtudja betegiteni a testet akkor még is tudja gyógyítani.

Már nagyon el vagyok keseredve hogy így kell leelnem az eletem kb 18eves korom óta tart es most vagyok 25.

Kellemetlen, fáj, a szexuális eletem sem a legjobb emiatt, már nem is kívánom a szexet mert konkretan felek tőle hogy akármilyen tiszták vagyunk valamilyen baci bekerul és kezdődik elolrol



#gomba #fertőzés #lélek #Nogyogyaszati
júl. 3. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Az is lehet gond, hogy amíg te gyógyulsz, addig a párod nem bír a hormonjaival és a kezeletlen r!bancával pingpongozzátok vissza azokat a bacikat. Lehet gyógyszer-rezisztencia, valami STD, amire nem szűrtek és az orvosaid sem nagyon állnak a helyzet magaslatán. Minden esetre az önmegtartóztatás hosszú távon megvéd, hogy megtartsd az elért eredményeket.
júl. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A hüvelyfertőzés lehet bakteriális vagy gombás eredetű és kellemetlen tünetei sokunk számára ismertek. Ugyanakkor lehet, hogy a gondok eredete valamilyen lelki probléma. Ha mindennapjaink állandó kísérője a stressz, és ezzel nehezen birkózunk meg, akkor szervezetünkben felhalmozódhat egy úgynevezett kortizol nevű hormon. Ez a hormon meggátolja más, olyan vegyületek képződését, amik a gyulladásgátlásban játszanak kiemelkedő szerepet. Ez gyengíti immunrendszerünket, ami így kevésbé lesz ellenálló a fertőzésekkel szemben.
júl. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Helytálló lenne az első válaszoló kommentje de egy gond van.

Volt hogy a párommal hónapokig nem voltunk együtt mert messze dolgozott. És akkor is jelen volt a fertőzés hiába a kupok krémek gyógyszerek.

Amint abbahagytam újból előjött.

A párom nem valoszinu hogy megcsal vagy megcsalt valaha is.

Persze ezt nem tudhatom ugye biztosra főleg hogy távol volt.

De a fent említett dolog miatt az onmegtartoztatas része kiprobalva és nem jött be ez sem.

Több orvosnal jártam nem értem hogy nem sikerült senkinek kigyógyítania ebből.

júl. 3. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!