Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinek mi segített visszatérő...

Kinek mi segített visszatérő fertőzések esetén?

Figyelt kérdés

Nagyon rég óta küzdök hol bacival hol gombával.Rengeteg kezelésen túl vagyok,szedek jó pár alternatív terméket,de nem oldódik meg. Vannak tunetmentes idoszakok, de visszajön.Komolyam nem létezik orvos aki tudna segíteni? Egy autó árát simán elköltöttem és túl fiatal vagyok ahhoz hogy egy éljem le az életem...

Bármilyen javaslat érdekel,köszönöm!



júl. 2. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az segített, amikor abbahagytam a fogamzásgátló szedését.

Valamit a párom is elment orvoshoz (urológushoz), tőle is vettek kenetet. Ő is kapott kezelést. Tőlem függetlenül. Aztán a kezelés után ment vissza és ellenőrizték, újra vettek kentet.

Sok nőgyógyász csak felír valamit, hogy ezt a párjának váltsa ki, tök látatlanban.

júl. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Óvszerrel védekezünk, nem szedek gyógyszert. Ez partnertől fuggetlen,amikor nincs semmi akkor is szenvedek sajnos.
júl. 2. 11:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem mondtak semmit, mitől lehet? Pl. felborul a normál hüvelyflóra az óvszertől? Vagy pl. ha jársz uszodába, strandra?
júl. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Félre kezeltek az elején egy csomó antibiotikumot beszedtem, ami szetbarmolt mindent. És azóta egyszerűen a szervezet nem áll helyre.
júl. 2. 12:42
 5/8 qborka ***** válasza:
48%
Engem anno a Gynevac oltás mentett meg,de az már nem kapható sajnos. Talán külföldről a Gynatren még elérhető, horror áron.
júl. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

4


Mit hittek, hogy milyen betegséged van?

júl. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Felfázásra kaptam össze vissza antibiotikumot utána már jött a lavina. Nem volt célzott tenyésztés semmi.

A Gynatren jól hangzik. Háziorvossal kéne feliratni?

júl. 2. 16:50
 8/8 qborka ***** válasza:
Nem emlékszem biztosan,de amikor még volt Gynevac, akkor felírta a házidokim,és ott be is adta az asszisztens. De ennek már 18 éve,azóta változhatott.
júl. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!