Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az Always a legnépszerűbb...

Az Always a legnépszerűbb betét márka, vagy már inkább a Libresse?

Figyelt kérdés

Régen az Always volt népszerűbb, de manapság már eléggé műanyagos lett, rosszabb minőségű mint régen, ahogy olvasom, sokan váltottak más márkára.

Kíváncsi lennék, hogy vajon Always-t vesznek többen vagy Libresse-t. Ti melyiket használjátok?



júl. 1. 20:45
A kérdező szavazást indított:
Always
Libresse
Mindkettőt használom
13 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a családban 2 nő van - én és édesanyám. Mindketten Always-t használunk, mert a Libresse-el sokszor volt már balesetünk, pedig ugyanolyan gyakran cseréltük mindkettőt.
júl. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül már egyiket sem, túl drágák lettek. Régebben egy boltban Libresse-t lehetett kapni jó áron, jó minőségűt, akkor azt használtam. Alwayst sosem szerettem, egyedül az éjszakait használtam, míg nem találtam a bella márkából.
júl. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az Always a vilagon mindenutt kaphato, eros a marketingje es nagyon ocska.
júl. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Már 3 éve más módszerre váltottam, de mindig is a libresse-t használtam előtte. Az always nekem nagyon kényelmetlen volt, és nem szívott jól.
júl. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Always platinum egész jó. De a Libresse betéttel sincs bajom. Mindkettőt használom.
júl. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Always-t használok. Jobban illeszkedik oda, ahová kell. A Libresse-nek teljesen más az alakja. Az csak úgy működik, ha fordítva ragasztom fel.
júl. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is Bella-t veszek inkább, vagy esetleg Libresse-t. Alwaysből az estit használom néha, mert én is úgy érzem, hogy a kissebbek nem szívnak jól.

Ez is olyan dolog, hogy mindenkinek más a kényelmes, és ha az ember többet próbál, talál egyet, ami jó. 😌

júl. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Libresse :)
júl. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!