Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez azt jelenti, hogy túl tág...

Ez azt jelenti, hogy túl tág a hüvelyem?

Figyelt kérdés
Ha a normál tampon mellett simán kijön a vér úgy, hogy az teljesen biztosan nemhogy megtelve nincs, de alig pár perce tettem be
tegnapelőtt 14:28
 1/10 anonim válasza:
100%
Vagy nem jó méretet használsz, super kell. Amúgy a betét miért nem jó?
tegnapelőtt 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég mélyre sikerül felhelyezni?
tegnapelőtt 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez rendszeres vagy csak alkalmanként? Mert ha csak néha, akkor lehet, hogy ferdén sikerült odatenni.

1-es. A “betét miért nem jó?”-ra meg azt mondom, hogy számtalan oka lehet. Én pl el se tudom viselni. Meg ki is folyik a cucc edzés alatt. Illetve látszik is, hogy ottvan. A megfelelő méretű tampon jóval többet tud tárolni, mint a betét.

tegnapelőtt 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Rendszeresen.

A betét azért nem jó, mert olyan, mintha pelenkában lennék, nem csak rohadtul melegítene (30 fok van bent), de nekem kényelmetlen is

tegnapelőtt 15:29
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Vacak tamponnal talalkoztam mar, ami gyakorlatilag nem itta be a folyadekot, kemeny maradt es mellette ataztam. De az OB nagyon jo es egeszen megdagad, felissza a vert.

Meret szamit, meg esetleg a felhelyezes utan nem sokkal, mikor meg nem dagadt meg es hirtelen felallsz, akkor megeshet elazas.

tegnapelőtt 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja, betetnel meg csak ne Always legyen. Muanyag es minel okosabb betet annal szarabb. Egy klasszikus pamut betet, ami vastag, de se szeles, se hosszu, az egyreszt nem latszik at, masreszt teljesen meg lehet feledkezni a jelenleterol.
tegnapelőtt 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

"minel okosabb betet annal szarabb"


Elnézést az OFF-ért, de ezt hogy érted? Már egy betét is "okos"? Mitől? :D

tegnapelőtt 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 qborka ***** válasza:
Azt tapasztaltam én is,hogy az újabb típus maxi secure night Always kényelmetlen .
tegnapelőtt 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Facelle-t használok minden méretben, az ob elkezd marni pár perc után :/
tegnapelőtt 18:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Akár az is lehet, hogy tágabb vagy az átlagnál, de ennyi alapján nem lehet ezt megmondani. Vannak más helyzetek, ahol jobban kiderül ez, szexnél, vagy hány ujjad megy fel, stb.
ma 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!