Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Klimax alatt jelentkező...

Klimax alatt jelentkező hüvelyszárazságra, ezáltal kellemetlen, égő érzésre kinek mi vált be jobban? Cikatridina krém, kúp, Vagisan krém, kúp?

Figyelt kérdés

jún. 28. 10:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Olyan nagyon egyik se, de próbálom folyamatosan ezekkel. Mivel az ösztrogénhiánytól van...hát...
jún. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Magyarorszagon nem tudom, receptre vagy anelkul kaphato-e, az osztrogenes kenocsok. Es igen, kezeli az okot is lokalisan. Idoskori hugyuti fertozeseket is ezzel lehet megelozni noknel, mivel a hugycso nagyon kozel van a vaginahoz, kozvetve koze van az allapotanak. Mindenkepp jo az osztrogenes krem, ez a jovo.
jún. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vagiruxot írass fel.
jún. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ösztrogénnel óvatosan ha rák van.
aug. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Sajnos semmi..Ovestin és Cikatridina minimálisan.

Korai klimaxom van 6éve,38 éves vagyok

szept. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Utolsó: akkor neked normális hormonpótlás kellene.

Helyileg meg most már van Vagirux, abban ösztrogén van, nem ösztriol, mint az Ovestinben. Sokkal hatékonyabb (külföldön csak az ösztradiol van erre javasolva, az ösztriol nagyon gyenge).

szept. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Eddig szedtem fogamzásgátló tablettát a hormonpótlás miatt,de most leállított róla az orvos sok mellékhatás miatt.

Köszönöm a tippet,az a krém vény nélküli?

szept. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló korai petefészek kimerülés esetén nem elégséges hormonpótlás céljából, hacsak nem a Zoelyt vagy a Qlairat szedted. Keress egy normális endokrinológus-nőgyógyászt, aki otthon van ilyen betegek kezelésében, különben olyan csontritkulásod lesz 50 évesen, hogy csak nézhetsz.
szept. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem vény nélküli, és nem is krém, hanem kúp. Keress normális dokit, tényleg fontos a jelenlegi és későbbi életminőséged és egészséged szempontjából. Dr. László Dánielt tudom javasolni.
szept. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Zoelyt szedtem eddig.Egyelőre szüneteltetjük.

Kezdődő csontritkulásom már évek óta van sajnos..

szept. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!