Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gynoxin 1. kúpját menzesz...

Gynoxin 1. kúpját menzesz előtti este érdemes használni?

Figyelt kérdés

Aranyér végetti kisebb sebészeti beavatkozás után 2.napra elkezdett égni viszketni, főleg a külső nemi szerveken, kicsit hüvelyemben is éreztem. A folyásomon (mert az elvileg hormonális nálam) nem volt változás. Gondoltam míg kötésben voltam a bevatkozás után, vmi baci bekerült a rendszerbe, így Vitag C-vel kezeltem magam 6 napig. Kicsit javult a maró érzés, de nem múlt el. Így most hüvelygombára próbálkoznék. Gyógszert szedek, így ma-holnap kell megjönnie.

Ma este érdemes lenne még egy Gynoxin kúpot felhelyeznem?(mivel ha majd tampont használok, gondolom fokozottabban fogok akkor belül égni)

Vagy csak menzesz után kezdjem használni?

Illetve, ha nőgyógyászhoz megyek a menzesz lefolyása után tud majd kenetet venni, már nem fog bezavarni a Vitagin C kúra?

De inkább megpróbálnám még gombára a vény nélküli kezelést, mert sztk-ba csak július végére kaptam időpontot, amúgy meg ahogy nézem 30 ezer csak a vizsgálat, gondolom még plusz a tenyésztés költségét is fizetni kéne.

Vagy az önkezeléssel nagyon rosszat teszek?


jún. 26. 17:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Rosszat nem teszel vele, viszont a menzesz kimoshatja a kúpot, ha közbe megjön. Ha használod is, akkor menzesz után folytasd!
jún. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!