Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 63 éves nyugdíjas nő vagyok,...

63 éves nyugdíjas nő vagyok, ezidáig nem volt szükségem vízhajtóra, most viszont naponta bedagad a lábam és ma vízhajtóztam. A lábam még mindig duci és feszül, nehezen járok. Holnap vízhajtózhatom-e?

Figyelt kérdés
jún. 21. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Voltál kivizsgáláson?

A lábdagadás néha szívproblémát jelenthet, magas vérnyomás, esetleg vesebaj.

Előbb tudd meg az okát, de persze vízhajtózhatsz, de ne told túl mert az is árthat a vesének, ha eltúlzod

jún. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Orvos írta fel? Mindenképpen orvossal konzultájl. Ezt itt nem tudjuk megmondani. Nem hinném, hogy pont egy orvos erre jár, de ha mégis, láttatlanban ő sem tudja, mert nem tudja, van-e egyéb betegséged, szedsz-e bármilyen gyógyszert...
jún. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
63 éves korodig nem szedtél gyógyszert? Hasonló korú vagyok, hál istennek jó egészséggel de 1-2 dolgon keresztül mentem. Nem igen találkoztam olyan gyógyszerrel ami egy nap alatt 1 szem bevétel után megoldotta volna a problémámat.Max ilyen lehet az "esemény utáni " tabletta, de pasi vagyok azt meg nem próbáltam.
jún. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A doki megmondja. Itt senki nem fog felleősséget vállalni a gyógyszereidre.


Egy kivizsgálás tényleg nem árt, veseproblémákra utal a vizesedés.

jún. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mindenképp konzultálnék orvossal, mielőtt vízhajtót szednék tartósan. Nekem is kell szednem, de mellé például Káliumot is, mert a vízhajtó ásványi sókat is kimos a szervezetből, amiket pótolni kell, és az orvos tudja megmondani, hogy a te vízhajtódhoz mit kell esetleg még szedni.
jún. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!