Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs bugyit/mosható...

Menstruációs bugyit/mosható betétet, vagy intimkelyhet hány éves kortól lehet használni?

Figyelt kérdés
A környezetetekben, ismeretségi körötökben hány éves a legfiatalabb lány/nő, aki ilyen alternatív menstruációs eszközöket - intimkehely, mosható eü. betét, vagy mosható menstruációs bugyi - használ?

jún. 20. 14:28
 1/4 Metionin ***** válasza:
97%
Amikortól az illető tudja tisztítani, a kehelynél pedig felhelyezni és cserélni. A bugyit meg a betétet már egy kislány is ki tudja mosni magának, a kehely meg emberfüggő. A környezetemben senkiről nem tudok aki ilyeneket használna, én próbáltam a kelyhet de nem jött be, mert nem tudom felhelyezni, egyszerűen nem "fér be" úgy az ujjam ahogy kellene, pedig 30 voltam amikor próbáltam.
jún. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs életkorhoz kötve, miért lenne? Bármikor használhatja ezeket aki tudja és akarja.
jún. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Akármikortól, kiv. a kehely. Azzal inkább várd meg a szüzességed elvesztését.
jún. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
3 ez így butaság. Nem kell addig várni. Kb 16 éves korom óta használom az egyik legnagyobb méretű intimkelyhet úgy, hogy szűz vagyok. Pont ugyanúgy használhatja egy szűz lány a kelyhet, mint a tampont.
jún. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!