Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha trichomonas fertőzésem van...

Ha trichomonas fertőzésem van akkor biztosan HPV-s vagyok???

Figyelt kérdés
[link] Légyszi olvassátok ezt el mert nem biztos hogy jól értelmezem. Most akarok majd nemsokára HPV tipizálásra menni. Trichomonas fertőzésem van régóta. Amit eddig nem tudtak kikezelni. Akkor ez azt jelenti hogy feltétlen hpv-m van???

jún. 18. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyit ír, hogy nagyobb az esélye, hogy az is legyél, de nem biztos.
jún. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fasza. :(
jún. 18. 17:25
 3/6 Senior Séf ***** válasza:
100%
Hogyha akváriumod van, akkor bzi vagy...?
jún. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szó sincs róla, hogy akinek trichomonas fertőzése van, az HPV fertőzött is lenne. Pusztán arról van szó, hogy a trichomonas miatti gyulladt nyálkahártyán könnyebben tapad meg a HPV. Azaz trichomonas fertőzés alatt még jobban kell figyelni arra, hogy ne találkozzon valaki HPV vírussal.
jún. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Amit az utolsó válaszoló írt egyébként én is úgy értelmeztem. Csak azért nem értem,mert például ha én 10 éve monogám párkapcsolatban élek de mégis elkaptam mondjuk az uszodában a trichomonast akkor attól hogy trichomonasom és gyulladásom van miért kapnám el könnyebben monogám párkapcsolatban a HPV-t??? Ez az amit nem értek.
jún. 18. 19:24
 6/6 A kérdező kommentje:
De lehet hogy túl bonyolitom a dolgot. Csak félek. De mindenképp elmegyek valamikor egy HPV tipizálásra. Mert most ezt a szöveget forditva is végig gondoltam hogy mi van ha azért kaptam el a trichomonast mert hpv-m van? De lehet hogy hülye vagyok. :/
jún. 18. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!